«Черкаські Мавпи» поступились «Прометею» у своїй останній грі 2020-го

2020 рік «Черкаські Мавпи» закінчують поразкою.

Наші баскетболісти поступилися «Прометею» із Кам’янського із рахунком 58:84. Про це йдеться на сайті черкаського клубу.

Перша чверть для «Мавп» пройшла непогано. Вже на перших хвилинах черкасці захопили невеличке лідерство та утримували його до кінця чверті. Хоча це було непросто, «Прометей» не відпускав черкасців у рахунку. Перемога у першій чверті стала можливою завдяки Кемерону Джонсу, який набрав 11 очок та став найрезультативнішим гравцем у першій чверті.

mavpabasket.com

Вже у другій чверті результативність Мавп стала гіршою. Поступово їхні опоненти захопили лідерство і, як виявилося, вже не відпустили до кінця гри. Вже у кінці першої половини «Прометей» мав перевагу у 13 очок – 26:39.

Попри всі зусилля, «Мавпам» не вдалось нав’язати боротьбу у третій чверті. Баскетболісти «Прометея» не тільки утримали свою перевагу, а й збільшили її. На кінець чверті гості вже мали перевагу у 22 очки.

В останній чверті велика кількість швидких відривів «Прометея» не залишила шансів для черкащан. «Черкаські Мавпи» отримують поразку в останній грі у цьому році з рахунком 58:84.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, форвард «Черкаських Мавп» потрапив до символічної збірної тижня в Суперлізі Паріматч.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут