НовиниЧеркащина"Черкаські Мавпи" поступились чинним чемпіонам у запеклому бою

"Черкаські Мавпи" поступились чинним чемпіонам у запеклому бою

-

"Хімік" з Южного під керівництвом Віталія Степановського на виїзді переміг "Черкаські Мавпи" Максима Міхельсона. Обидві команди були варті перемоги, проте господарі не реалізували кілька власних спроб, чим сповна скористалися гості.

Матч звершився з рахунком 74:81 на користь чинних чемпіонів України, повідомляє офіційний сайт "Черкаських Мавп".

Гра розпочаласб з активної роботи на власних сторонах майданчику обох команд. Перші бали були набрані лише на другій хвилині гри: влучним був черкасець Беліков, який реалізував кидок із середньої дистанції. Після цього в кошик "Хіміка" прилетіла гармата від Попова і рахунок став 5:0.

Войналович і Югба були не згодні із таким стартом матчу і швидко відіграли 4 бали відставання. В середині чверті Вільямс вивів свою команду вперед вперше у грі. Надалі на паркеті точилась рівна боротьба: "Мавпи" намагалися застосовувати високий пресинг, який приносив свої плоди, проте, свої ж кидки команда Міхельсона влучала не надто часто. Завдяки цьому гості зуміли в кінцівці матчу реалізувати міні-ривок на піти на першу перерву з перевагою у 5 пунктів – 14:19.

В другій чверті "Черкаські Мавпи" зуміли покращити відсоток своїх влучань. У "Хіміка" ж, в свою чергу, прокинувся Салліван, який за 10 хвилин набрав 12 балів і не дозволив гравцям з Черкас перевернути хід матчу. "Мавпи" скоротили відставання, проте перевага все ще була за "Хіміком" – 37:39.

Друга половина матчу розпочалася із перформансу Белікова, який двічі поспіль був точним та вивів свою команду вперед. На цьому гравці "Мавп" не зупинилися та поступово розвивали власну перевагу в рахунку. Після штрафних від Хаджифейзовича за 2 хвилини до завершення третьої чверті різниця складала вже 7 балів на корить черкасців, але Салліван, Джонс та Горобченко зуміли скоротити відставання до мінімуму перед вирішальною чвертю.

В заключні десять хвилин вдача була на стороні гостей: "Хімік" відразу захопив лідерство, а "Мавпи", хоча і демонстрували хороший захист, ніяк не могли влучити в кошик суперника.

Іван Ткаченко за 3 секунди до завершення гри подарував своєму клубові примарний шанс на порятунок своїм трьохчоковим, але в наступному епізоді Беліков отримав другий неспортивний та не залишив шансів для свого клубу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи-07" отримали в Дніпрі дві перемоги й дві поразки.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!