НовиниЧеркаси«Черкаські Мавпи» поступились «БІПІ»

«Черкаські Мавпи» поступились «БІПІ»

-

Мавпам не вдалось вибороти перемогу в матчі проти «БІПА-Одеса», черкаська команда залишилась на 8 сходинці турнірної таблиці української Суперліги. Повідомляє пресслужба команди «Черкаські Мавпи».

Черкаські мавпи
mavpabasket.com

Попри те, що підопічні Артема Сліпенчука впродовж всього матчу чинила гідний супротив опонентам Мавпам вдалось взяти тільки третю чверть(24:18).  Команда Вадима Пудзирея захопила лідерство на початку матчу і контролювали гру до фінальної сирени. Результат першої половини ігрового часу був вкрай невтішним для черкасців – 33:49.

Повернувшись з великої перерви «Черкаські Мавпи» дали бій і скоротили відставання, за три хвилини до кінця 3-ої десятихвилинки різниця в рахунку становила -8 очок. В останній чверті одесити то нарощували в рахунку, то втрачали.  Мавпам вдалося скоротити відставання до 5 балів наприкінці гри.  Та Одесити тримали «Черкаських Мавп» на дистанції.

З рештою «БІПА-Одеса» отримала перемогу в матчі з рахунком 78:89.

MVP гри став центровий БІПИ Андрій Агафонов, який до 17 очок додав 9 підбирань та 6 передач (РЕ 29). Найрезультативнішим гравцем став захисник Мавп Бі Джей Максвелл, який записав до активу 31 очко.

В наступному матчі регулярного чемпіонату команди теж протистоятимуть одна одній, але вже в Черкасах на майданчику ПС Будівельник. Наразі БІПА має 18 перемог після 26 зіграних матчів, а Мавпи зазнали 21 поразки в 27 поєдинках сезону.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Южне, СК Олімп

Черкаські Мавпи — БІПА 78:89 (19:25, 14:24, 24:18, 21:22)

Черкаські Мавпи: Максвелл 31 + 9 підбирань + 3 перехоплення – 5 врат, Липовцев 17 + 2 блок-шота, Скіра 7 + 8 підбирань, Руслов 6, Кузнецов 3 — старт, Рід 13, Назаренко 1, Пошабля 0

БІПА: Кадигроб 19, Унгурян 18 + 4 перехоплення – 6 втрат, Агафонов 17 + 9 підбирань + 6 передач, Кабацюра 17 – 4 втрати, Рябчук 4 — старт, Шашков 12, Конєв 2 + 5 підбирань, Устименко 0, Малиновський 0