Новини"Черкаські Мавпи" перемогли "Динамо" у фантастичному матчі (ФОТО)

"Черкаські Мавпи" перемогли "Динамо" у фантастичному матчі (ФОТО)

-

"Черкаські Мавпи" здобули перемогу над київським "Динамо" в центральному матчі тижня у Суперлізі Фаворит Спорт. Гра у Черкасах закінчилася із рахунком 82:77. Про це повідомили vikka.ua у Федерації баскетболу України.

Вперше у цьому сезоні у межах Суперліги Фаворит Спорт переможця визначали в овертаймі. Більше того для цього командам знадобилося дві додаткові п’ятихвилинки.

На сьогодні це була найкраща гра сезону. Господарі виграли першу чверть (14:12), але у другій 10-хвилинці динамівці переграли суперника з рахунком 25:14. Гості видали хороший відрізок у нападі і завдяки парі Дроздов-Шундель отримали перевагу перед великою перервою.

У складі господарів дабл-дабли оформили Завадський (15+13 підбирань) та Сізов (13+11 підбирань). А найрезультативнішими гравцями стали Кобець (20) у "Мавп" і Шундель (26) у "Динамо".

"Черкаські Мавпи" здобули третю перемогу в сезоні, а "Динамо" зазнало другої поразки.

Наступну гру "Черкаські Мавпи" зіграють 19 листопада із "Інфіз".