НовиниЧеркаси«Черкаські Мавпи» блискуче перемогли «Миколаїв»

«Черкаські Мавпи» блискуче перемогли «Миколаїв»

-

«Черкаські Мавпи» у потужному і домінуючому стилі здобули перемогу над «Миколаєвом» – 87:69. Це друга перемога поспіль для черкасців.

Про це повідомляє пресслужба «Черкаських Мавп».

Старт матчу був за гостями. Корабели були попереду за рахунок вдалих дальніх атак і гри Дерріка Колтера, котрий за 10 хвилин здобув 12 очок. Черкасці знаходили своє у трисекундній зоні – 8 влучань у фарбі проти 2 у гостей.

Але вже з другої чверті «Черкаські Мавпи» повністю заволоділи ініціативою. Вони реалізували 18 (2 триочкових) кидків проти 9 (3 триочкових) у суперника, зробили 21 підбирання проти 18 і віддали 9 передач проти 6. Після другої 10-хвилинки «Миколаїв» вже програвав 12 очок.

На старті другої половини «Мавпи» здійснили ще один потужний ривок. Чудову гру демонстрували Кемерон Янг, Діон Райт та Ігор Сереєв. Вони набрали у підсумку 19, 16 та 13 очок відповідно. Так, ще до середини четвертої чверті інтриги у матчі не лишилося. «Мавпи» здобули переконливу перемогу з рахунком 87:69.

Це вже друга перемога «Мавп» поспіль, черкасці почергово переграли усіх своїх суперників у боротьбі за плей-оф.

Наступний матч «Черкаські Мавпи» проведуть вже 31-го березня. О 18:30 команда прийме «Хімік» у чвертьфіналі Кубка. Також у паралельному матчі «Запоріжжя» зіграє з «Київ-Баскетом». Квитки на матч можна придбати на сайті.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах пройдуть матчі Кубку України з баскетболу.