додому Новини Спорт «Черкаські Мавпи-2» здобули першу перемогу в сезоні (Фото, відео)

«Черкаські Мавпи-2» здобули першу перемогу в сезоні (Фото, відео)

0

Дублери «Черкаських Мавп» із перемоги розпочали свої виступи у Кубку України. На власному паркеті підопічні Георгія Ступенчука переграли «Прометей-2».

Гра завершилася з рахунком 71:69, інформує пресслужба БК.

«Черкаські Мавпи-2» добре стартували у матчі. Господарі паркету завдяки хорошим командним взаємодіям швидко відірвалися на відстань 10-ти очок. Команда цілила кидки як з-під кільця, так і з дальньої відстані. По ходу чверті перевага «Мавп» сягнула 14-ти очок. Черкасці виграли стартову чверть з переконливим рахунком 30:17. Втім, як виявилося, далі в усіх чвертях перемагали гості.

«Прометей» поступово наближався в рахунку. Команда з Кам’янського високо пресингувала черкасців, баскетболісти агресивно йшли на кільце, де забирали м’ячі під чужим щитом. Натомість гравці «Мавп» часто або втрачали м’яч або не могли розіграти атаку, як слід. У результаті, у другій половині на майданчику вже була рівна гра. А в останні хвилини команда з Кам’янського взагалі була близькою до нічийного рахунку.

Втім, черкасці таки втримали перемогу, хоча гандикап перед другим поєдинком вкрай малий – 71:69.

Як повідомляв сайт vikka.ua, «Черкаські Мавпи» стали донорами крові.