НовиниЧеркаси«Черкаські Мавпи-2» зазнали дві поразки в Житомирі

«Черкаські Мавпи-2» зазнали дві поразки в Житомирі

-

«Черкаські Мавпи-2» відіграли черговий тур Вищої ліги. У Житомирі дублюючий склад двічі поступився місцевому баскетбольному клубу.

Про це повідомляє пресслужба «Черкаських Мавп».

Матч у Житомирі «Мавпи» розпочали на рівних. У грі з досвідченим суперником черкаські дублери пропустили ривок від суперника у другій чверті. Господарі відірвалися на відстань 15+ очок. Цей ривок став ключовим у зустрічі. Молода черкаська команда не зуміла наздогнати суперника. У підсумку, 92:75 – поразка у першому матчі.

mavpabasket.com

У другому поєдинку «Черкаські Мавпи-2» вдало стартували. Дублери лідирували протягом першої чверті, однак уже у другому періоді господарі паркету відігралися. До кінця першої половини на майданчику була рівна гра. Однак по-перерві житомиряни вийшли вперед і почали додавати в рахунку.

«Черкаські Мавпи-2» трималися на відстані 10+ очок, але дістави вже не зуміли. Господарі паркету збільшили перевагу до кінця матчу і здобули перемогу з рахунком 94:76.

Відзначимо, що дублери «Черкаських Мавп» у цьому матчі грали без одного з лідерів – Юрій Романовський не зміг поїхати через застуду. Інші лідери дубля Сергій Скіра і Дмитро Нагорний продовжують відновлюватися після травм.

Наступні матчі «Черкаські Мавпи-2» відіграють 19-20 лютого проти «Львівської Політехніки».

Як повідомляв сайт vikka.ua, Святослав Михайлюк провів рекордні 39 хвилин у матчі з «Лейкерс».