НовиниЧеркащина"Черкаські Мавпи-2" поступилися "Харківським Соколам"

"Черкаські Мавпи-2" поступилися "Харківським Соколам"

-

У Черкасах відіграли перший матч міні-турніру за 9-12 місця Вищої ліги. У першому півфіналі грають "Черкаські Мавпи-2" та "Харківські Соколи". У другому стосунки вирішують "Говерла" та "Золотий Вік". Власне переможці цих матчів зіграють за 9-10 місце. А команди, які поступляться зустрінуться у матчі за 11-12 місця за підсумками сезону. Про це повідомляє прес-служба черкаського баскетбольного клубу.

"Черкаські Мавпи-2" були добре зарядженими на "Харківських Соколів". Із цією командою підопічні Едуарда Скрипця ще не зустрічалися в цьому сезоні. Вже в першій чверті харків’яни вириваються вперед. Команда діяла агресивно на щитах, мала багато очок другого шансу і в підсумку перемогла в першій чверті з рахунком 20:30.

Але вже на старті другої 10-хвилинки черкасці запропонували суперникові жорсткий пресинг по всьому майданчику, що почало давати певні плоди. "Мавпи-2" скоротили відставання до 6-ти очок. Втім у другій половині знову Харків виривається вперед і знову має комфортну відстань у 20 очок.

Дістати суперника "Мавпи-2" вже не зуміли, хоча й скоротили відставання до 10 балів. Як результат 78:88 поразка у першій грі. Матч-відповідь відбудеться 30 березня у Харкові.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" поступились "Запоріжжю" в першій грі плей-оф.