додому Новини Черкащина "Черкаські Мавпи-2" перемогли команду з Івано-Франківська

"Черкаські Мавпи-2" перемогли команду з Івано-Франківська

0

Дублери "Черкаських Мавп" здолали івано-франківську "Говерлу". Підопічні Едуарда Скрипця провели потужний перший матч Вищої ліги. Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

Черкаські баскетболісти з перших хвилин на рівних грали із міцним суперником. Проти "Говерли" дублюючий склад підсилився одразу кількома гравцями основи. Воєвода, Руслов і Скапінцев додали "Мавпам-2" і міці, і впевненості. Після рівної першої чверті підопічні Едуарда Скрипця почали поступово додавати.

Черкаські баскетболісти приголомшують суперника у другій та третій чвертях та відриваються на 20-очкову дистанцію! Найбільше "Говерлі" докучав Нікіта Воєвода. Наш снайпер поцілив 8 триочкових у матчі і здобув 30 очок.

У заключній чверті гості дещо підтягнулися в рахунку, але свого "Мавпи" вже не відпустили. 78:67 – впевнена перемога.

Як повідомляв сайт vikka.ua, швидка, топ-моменти гри "Черкаські Мавпи" – "Хімік".