НовиниЧеркащина"Черкаські Мавпи-08" переграли лідера чемпіонату у фіналі ВЮБЛ (ФОТО)

"Черкаські Мавпи-08" переграли лідера чемпіонату у фіналі ВЮБЛ (ФОТО)

-

У межах другого дня фінального етапу ВЮБЛ серед дітей 2008-го року народження "Черкаські Мавпи-08" зустрічалися із грізним суперником, командою, яка посіла перше місце за підсумками групового етапу чемпіонату, інформує прес-служба "Мавп".

Гра почалася невдало для черкасців. Харків'яни, які напередодні розібралися із ОБШ, впевнено розпочали й вели з рахунком 8:2. Втім ще до середини стартового періоду гравці "Мавп-08" відігралися та завдяки хорошому захисті навіть вийшли вперед. Так, першу чверть черкасці виграли з рахунком 18:11. У другій 10-хвилинці господарі паркету продовжили свою впевнену гру і як результат, на велику перерві пішли за 12-очкової переваги – 34:22.

У третій чверті черкасці продовжили тримати своє лідерство, але з плином часу гості дещо оговталися й дісталися на відстань 5-ти очок. У заключному періоді гості взагалі скоротили відставання до одного очка. Втім у вирішальний момент "Черкаські Мавпи-08" зібралися з силами й дотиснули суперника. Як підсумок – перемога з рахунком 70:65 – "Черкаські Мавпи-08" переграють одного з фаворитів фіналу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Михайлюк передав подарунок юним гравцям "Черкаських Мавп".

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.