додому Новини Черкащина "Черкаські Мавпи"-02 привезли одну перемогу зі столиці

"Черкаські Мавпи"-02 привезли одну перемогу зі столиці

0

"Черкаські Мавпи" -КДЮСШ-1 зіграли три поєдинки в столиці в межах чергового туру ВЮБЛ серед юнаків 2002-го року народження. Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

У першій грі черкасці поступилися господарям майданчику "КСЛІ-КИЇВБАСКЕТ" − 53:100. Команди рівно розпочали гру. У першій чверті "Мавпи" навіть вели в рахунку, але надалі суперник зумів відірватися і в останній чверті довів рахунок до розгромного.

20 очок черкасцям приніс Артур Назаренко, 16 − Владислав Якименко, 13 – Олександр Харсун.

У наступній грі "Мавпи" здобули дебютну перемогу цього сезону, обігравши "СДЮШОР-2" з Полтави −76:68. Черкащани захопили лідерство в кінці другої чверті і довели гру до підсумкової перемоги.

Під час гри Артур Назаренко приніс команді 39 очок і додав до них 18 підбирань. 23 очки в Харсуна, 12 − у Якименка.

На третій ігровий день "Мавпи" поступилися київському "СДЮШОР-Хижаки" 66:100. Після першої чверті черкащани відпустили суперника на -20, надалі не змогли наздогнати киян.

24 очки здобув Артур Назаренко, 18 у Якименка, 14 набрав Вільямс Ткаля.

Після 6 зіграних поєдинків "Черкаські Мавпи" -КДЮСШ-1 посідають 7 сходинку в своїй групі, маючи в активі 1 перемогу. Лідирують тут "КСЛІ-КИЇВБАСКЕТ" і збірна Харківської області.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи" провели майстер-клас для школярів.