додому Новини Черкаси Черкаські легкоатлети вибороли нагороди чемпіонату України

Черкаські легкоатлети вибороли нагороди чемпіонату України

0

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді триває у Луцьку. За звання найкращих спортсмени змагаються протягом двох днів.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Спортсменам черкаської області у перший змагальний день вдалось вибороти низку нагород. Світлана Марусенко здобула друге місце у штовханні ядра (4 кг) з результатом 15 метрів 29 сантиметрів.

Валерія Іваненко виборола «бронзу» з метання молоту серед дорослих з результатом 62 метри 28 сантиметрів. А серед молоді спортсменка стала чемпіонкою України з результатом 62 метри 28 сантиметрів. Денис Нечипоренко посів другу сходинку турнірної таблиці у бігові на 400 метрів з бар’єрами. Його результат 51 секунда 19 сотих секунд.

Тетяна Безшийко стала чемпіонкою України серед молоді з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Її результат 58 секунд 86 сотих секунди.

Чоловіча молодіжна збірна області стала срібним призером змагань з естафетного бігу 4х100 метрів у складі: Дмитро Юнак, Костянтин Кишкань, Олександр Півняк, Артур Шеремет.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський фехтувальник виборов ліцензію на Паралімпійські ігри.