додому Новини Черкащина Черкаські легкоатлети-ветерани отримали призові місця Кубку України (ФОТО)

Черкаські легкоатлети-ветерани отримали призові місця Кубку України (ФОТО)

0

У перший день змагань за кубок України серед ветеранів легкоатлети з Черкащини вибороли три призові місця. Про це пише "Чемпіон".

Цього року Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів проходить в Чорноморську, Одеської області. Туди з’їхалися кращі спортсмени з усієї країни.

Наші спортсмени показали гарні результати і вже першого дня вибороли три нагороди. Так, Антоніна Ткачук на дистанції 1500 метрів фінішувала другою, досвідений спортсмен Анатолій Стеценко став кращим у штовханні ядра. Ольга Ковальова, яка нещодавно повернулась із "золотом" чемпіонату світу з веслування на човнах "Дракон", у змаганнях на 400 метрівці фінішувала третьою.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський футболіст у складі національної збірної став чемпіоном світу.