Черкаські комунальники продовжують переймати досвід колег з інших регіонів (ФОТО)

Директор КП "Міськсвітло" м. Черкаси Віталій Терьохін разом із заступником директора Павлом Собком відвідали КП "Тернопільміськсвітло". Зустріч із колегами відбулася на підприємстві 27 лютого. Про це повідомляє прес-служба черкаського комунального підприємства.

Головне завдання керівництва КП м. Черкас: перейнятися досвідом функціювання комунального підприємства "Міськсвітла" у місті Тернопіль.

Так, на їхньому підприємстві наразі працює 43 людини. Мають 3 автопідіймачі. Поняття "бригад" на комунальному підприємстві відсутнє, оскільки вони створюються за потреби. КП "Тернопільміськсвітло" самостійно обслуговує вуличне освітлення міста. Близько 12 тисяч світильників розміщені по всьому місту, із них близько тисячі − Led-світильники. Лампи ДНАТ, на думку керівництва підприємства, також мають право на існування, оскільки вони надзвичайно добре розсіюють світло, що є важливе.

Заступник директора КП "Міськсвітло" м. Черкаси Павло Собко зазначим, що КП "Тернопільміськсвітло" має цікаві напрацювання, які можна застосовувати в нашому місті.

"Кожне комунальне підприємство вражає по-своєму. Цікавим стало і те, що у місті є завод, який створює та реалізує світодіодні світильники. Безумовно нам є над чим працювати" – зазначив Павло Собко.

Керівництво комунального підприємства і надалі планує переймати досвід інших міст.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські комунальники розпочали заміну мережі водопостачання.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут