НовиниЧеркащинаЧеркаські гімнастки здобули нагороди на чемпіонаті України

Черкаські гімнастки здобули нагороди на чемпіонаті України

-

З 20 по 24 травня в Івано-Франківську проходив чемпіонат України з гімнастики спортивної, де взяли участь і представники Черкаської області. Про це повідомляє управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Збірна команда Черкащини у складі Марії Шептунової, Яни Проценко, Альони Волинець, Маргарити Сліпчук та Яни Капусти посіла почесне третє місце у командному заліку.

Індивідуально спортсмени також показали високі результати:

• Яна Капуста здобула два золоті медалі: перше місце у багатоборстві (програма 2 розряду) та перше місце у багатоборстві (кваліфікаційні змагання, програма 2 розряду).
  • Яна Проценко виборола золото і срібло: перше місце у багатоборстві (кваліфікаційні змагання, програма КМС) та друге місце у багатоборстві (програма КМС).
  • Маргарита Сліпчук здобула друге місце у багатоборстві (програма 1 розряду 2013 р.н.) та третє місце у багатоборстві (кваліфікаційні змагання, програма 1 розряду, 2013 р.н.).
  • Альона Волинець посіла третє місце у багатоборстві (програма 1 розряду 2012 р.н.).