додому Новини Спорт Черкаські фехтувальники вибороли нагороди Кубку України (Фото)

Черкаські фехтувальники вибороли нагороди Кубку України (Фото)

0
Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Кубок України з фехтування на шаблях серед чоловіків та жінок днями пройшов у Черкасах. За нагороди боролися 200 учасників у Палаці спорту «Будівельник».

Про це повідомляє пресслужба управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

До обласного центру завітали спортсмени з усіх куточків України: Київ, Харків, Одеса, Нетішин, Миколаїв, Вишневе. Черкаську область представляв 21 спортсмен. Фехтувальники змагались в особистій та командній першості.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Черкаській збірній жінок у складі: Валерія Гнідашева, Діана Залевська, Дарина Науменко та Олена Покуда вдалось здобути бронзові нагороди чемпіонату. Чоловіча збірна у складі : Олександр Каракай, Олександр Красовський, Богдан Платонов та Іван Нікітін посіли третю сходинку п’єдесталу.

В особистій першості Богдан Платонов зумів вибороти срібну медаль.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський веслувальник виборов нагороди міжнародних змагань.