Черкаські енергетики відстояли свої права у Верховному суді

Касаційний господарський суд у складі Верховного суду поставив крапку у справі про банкрутство ПАТ «Черкасиобленерго», визнавши конкурсні вимоги ДП «Енергоринок» недійсними.

Про це повідомляє пресслужба черкаського підприємства.

У Товаристві впевнені: ідея рейдерів полягала в тому, щоб визнати судом відсутність конкурсних вимог ДП «Енергоринок» і , залишившись в комітеті кредиторів, вивести цілісний майновий комплекс (всі електричні мережі Черкаської області та будівлі підприємства) ПАТ «Черкасиобленерго» на окрему юридичну особу. Таким чином вони б залишили державі «діру», розміром більше 1 млрд. гривень боргів, які б ніколи не були виплачені. Оскільки вимоги «Енергоринку» у чотири рази перевищували суму вимог іншого підприємства, яке намагалось установити контроль над ПАТ «Черкасиобленерго».

«Цю схему намагались реалізувати через суд ще з 2013-го року. І от днями вдалося розірвати це безкінечне юридичне коло передачі справи між судами різних інстанцій. Верховний суд поставив крапку у цьому питанні. Така перемога стала можлива завдяки залізній волі керівника ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука, який налаштований на виведення підприємства з банкрутства, стягнення боргу з ПАТ «Азот», розрахунок з ДП «Енергоринок», – зазначає юрист Олександр Трохимець.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкаській ТЕЦ відбулися відкриті обговорення щодо встановлення тарифів на 2021 рік.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net