Черкаські екологи "не помітили" незаконної забудови набережної (ФОТО)

Держекоінспекції у Черкаській області не побачили порушення у незаконній передачі земельних ділянок водного фонду у приватну власність у селі Свидівок, Черкаського району. Про це повідомила керівник Черкаської обласної ГО "Екосвіт" Людмила Ткаченко у Facebook.

"Виходячи з відповіді Держекоінспекції у Черкаській області вони на даний час самоусунулися від виконання покладених на них обов’язків. Бо ж не помітили під час перевірки 166 ділянок на території Свидівоцької сільської ради переданих у приватну власність, не побачили і здійснення будівельних робіт на землях водного фонду", – зауважує Людмила Ткаченко.

За даними, які стали відомі громадськості, правоохоронними органами проводиться досудове розслідування по факту зловживання службовим становищем головою Свидівоцької сільської ради за кримінальним провадженням.

По даному провадженню розглядаються саме питання незаконної передачі у власність земельних ділянок водного фонду.

Водночас правоохорнці провели судово-технічну земельну експертизу, яка підтверджує факти злочинних діянь сільської голови. Проте, з невідомих причин, затримується передача даної справи до суду.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині екологічний контроль перевірив понад 11 тисяч вантажів.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут