додому Новини Черкаські дорожники готуються до зими

Черкаські дорожники готуються до зими

0

У Черкаській області були проведені тренування щодо спроможності дорожньо-експлуатаційних організацій вживати заходи оперативного реагування у період екстремальних погодних умов та перевірка готовності техніки і персоналу районних філій ДП "Черкаський облавтодор" до роботи у надзвичайних погодних умовах. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Під час тренувань було перевірено оперативність реагування та роботи дорожньо-експлуатаційних організацій із забезпечення безперешкодного проїзду автомобільними дорогами області аби не допустити аварійно-небезпечних ситуацій на дорогах за складних погодних умов.

Навчання проводилися відповідно до технологічних схем снігоочищення та боротьби із ожеледицею на автодорозі державного значення М-05 Київ-Одеса та Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Уманщині продовжують реконструювати шляхопровід.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version