Черкаські діти питимуть соки по три гривні і їстимуть джеми по п'ять

У Черкасах 26 вересня відбулося перше засідання комісії, яка перевіряє факт виграшу підприємством "Каштан-плюс" тендеру на харчування дітей. 

Нагадаємо, депутат Руслан Зоря звернувся до міського голови з проханням публічно відповісти, хто відслідковує у тендерному комітеті заявлені ціни на продукти харчування, які і близько не відповідають реальним.

Так, депутати дослідивши попередню пропозицію ТОВ "Каштан-Плюс" прийшли до висновку: ціни на продукти, що закуповуються, штучно завищені.

"Яйця 10 штук коштують 20 гривень. Тобто кількість яєць, що купується 45280 десятка на суму 1 млн 768 тис гривень. А при звичайній ціні 14, 85 грн на це було б витрачено 672 тисячі гривень", – зауважив голова комісії Юрій Тренкін.

Тож депутати, проголосували за зменшення фінансування існуючої угоди 2014 року та перерозподіл коштів на користь нової 2016 року.

Одночасно з цим, призначили новий конкурс на закупівлю товару. Як зазначив голова комісії, конкурс буде прозорий, буде вказана реальна ціна товару, що купується.

Також члени комісії вирішили, що продукти, які мають тривалий термін зберігання, закупити на весь рік. Тобто – річний запасів джемів – по 5 грн, натуральних соків – по 3 грн.

Для зоопарку – річний запас конини по 1 грн/кг. Та заморозити його для довготривалого зберігання.

У підсумку обговорення комісія проголосувала за те, щоб підписати договір з постачальником протягом десяти днів, як тільки повний пакет документів буде надано до міськради. Їхній аргумент – якщо вже "Каштан-Плюс" пропонує дешеві продукти, то чому б не скористатися такою можливістю, але з урахуванням якості, яка не має від того страждати.

Зазначимо, підприємство "Каштан-Плюс" є постійним переможцем тендерів на харчування у школах і лікувальних закладах міста Черкас.

Як повідомляв сайт vikka.ua, депутати визначили, яких школярів у Черкасах харчуватимуть безкоштовно.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут