Черкаські депутати прозвітували про виконану роботу на своїх округах (ФОТО)

Відбувся звіт депутатів міської ради від Партії вільних демократів Олександра Згіблова та Володимира Гриценка перед членами і активістами КСН "Привокзальний". Про це повідомляє прес-служба ПВД.

Депутати прозвітували про свою роботу, розповіли про те, що їм вдалося цього року зробити на своїх округах, повідомили активістів про плани на майбутнє.

За словами Володимира Гриценка, цього року він приділив значну увагу саме розбудові інфраструктури по вулиці Хоменка.

"Раніше це була одна з найгірших вулиць у Черкасах. Тепер тут нове асфальтне покриття, з двох сторін зроблені тротуари. На черзі – освітлення. Район "Хоменка" за останній рік дуже змінився", − розповів Володимир Гриценко.

Наступного року депутат планує сконцентрувати свою увагу на ремонті вулиці Вернигори і облаштуванні там тротуарів. Також одна з найголовніших завдань – будівництво дороги від вулиці Смілянської до будинку по вул. Смілянська, 128/1. Проект зроблено, окрім цього проведені роботи з облаштування стічної каналізації.

За словами Олександра Згіблова, на "Привокзальному" розташована лише частина його округу. Але навіть на "п’ятачку" між Ложешнікова, Вернигори і Смілянської вдалося зробити чимало робіт.

"Приклад роботи нашої команди – це садочок № 41. Там встановлений новий унікальний паркан, проведена обрізка дерев, в садочок придбані за спонсорські кошти праска і пральна машина з холодильником. Тротуар по Смілянській викладений плиткою, відремонтоване вуличне освітлення. Проведений ремонт провулку Ханенка", − зазначив Олександр Згіблов.

У його планах наступного року приділити увагу створенню ОСББ в кількох будинках на його окрузі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, ще одна з черкаських вулиць засяяла новими ліхтарями.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут