Черкаські депутати подарували дітям з інвалідністю тенісний стіл (Фото)*

У Черкасах депутати від Партії вільних демократів провели зустріч із мешканцями будинку для сімей з дітьми з обмеженими можливостями, що знаходиться за адресою: вулиця Олени Теліги, 15/1.

Про це повідомила пресслужба партії.

Завітали на зустріч до черкасців лідер партії, депутат міської ради Олександр Згіблов, депутат Володимир Гриценко, кандидати в депутати Руслан Милокост, Микола Бондаренко, Іванна Дубова та Ірина Петренко. Зустріч співпала з міні-виставою театральної студії мешканців.

Партія Вільних Демократів

На прохання людей депутати привезли для всього будинку подарунок для активного дозвілля – тенісний стіл. Тепер там зможуть гуртом займатися спортом, грати в теніс та проводити місцеві змагання.

«Ми обговорили з мешканцями будинку нагальні питання, поділилися своїми досягненнями та планами на майбутнє, стосовно того, як зробити наше місто комфортнішим для кожного жителя, на прикладі реальних і вже початих проектів. Я пам’ятаю про ще одну потребу: добудувати дві секції будинку. Для цього необхідно знайти інвестора. Ми готові це втілювати», – повідомив Олександр Згіблов.

Як повідомляв сайт vikka.ua, «Вільні демократи» назвали кандидатів від першого округу*.

*Іміджева інформація

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут