Черкаські депутати надали допомогу жінкам з кризового центру (ФОТО)

Черкаські депутати допомогли жінкам, які перебувають у Центрі допомоги жінкам "Мережка", що знаходиться по вулиці Кобзарська, 1. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Черкаської міськради від Партії вільних демократів Тарас Коломієць.

"Минулого разу, коли ми із дружиною завозили одяг і речі першої необхідності, виявилося, що жінки з дітьми, які потрапляють в Жіночий кризовий центр, вимушені спати на ліжках без матраців. Обговорив цю ситуацію із колегою депутатом Олександр Згіблов, керівником підприємства "Група Венето". Вирішили надати Кризовому центру матраци, які виготовляються на даному підприємстві", − зазначив у соцмережі депутат.

Тарас Коломієць також повідомив, що відвідавши центр, вони виявили, що під підлогою стався порив каналізаційної мережі і жінкам потрібна термінова допомога.

"Звертаюсь до колег-депутатів, бізнесменів, усіх, хто може і хоче допомогти. Необхідно терміново провести ремонт цієї каналізаційної системи. Потрібні будівельні матеріали, пластикові каналізаційні труби і т.д., і кваліфікована будівельна бригада для виконання цих ремонтних робіт", − зауважив вільнодемократівець.

Він зазначив, що наразі у центрі перебуває шестеро жінок та п’ятеро дітей. На зиму їм потрібні теплі речі, обігрівачі. В центрі відсутня система опалення приміщення. По всім питанням необхідно звернутися до адміністратора Центру допомоги жінкам "Мережка" Анжеліки Бузовскої.

Як повідомляв сайт vikka.ua, новонародженому хлопчику в Черкасах терміново потрібні донори крові.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут