Черкаські батьки мітингували проти дистанційної освіти

У Черкасах відбувся мітинг батьків школярів, які виступають проти дистанційної форми навчання в місцевих школах.

Захід під стінами Черкаської ОДА зібрав близько пів сотні черкащан, повідомляє zmi.ck.ua.

Учасники акції переконані – традиційна освіта потребує не змін, а удосконалення. На мітинг вони прийшли з плакатами, які мають гасла: "Дітям потрібна жива школа", "Ні – руйнуванню освіти", "За збереження традиційної школи".

Крім того, мітингувальники вважають, що дистанційна освіти призведе до того, що діти перестануть мислити.

"Звична форма навчання, до якої звикли діти, батьки та педагоги, зручніша. Ми скучили за нашими дітьми. Сподіваємося, що перше вересня ми все-таки зустрінемо з ними", – зазначила заступниця начальника управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушина.

За її словами, на сьогодні епідеміологічна ситуація на Черкащині сприяє тому, щоб школи запрацювали в нормальному режимі. Додає, що в разі початку 1 вересня традиційного навчання школи будуть посилено готувати до навчального періоду, там проводитимуть дезінфекцію приміщень та намагатимуться дотримуватися дистанції, предмети оброблятимуть антисептиками, так само він буде доступний і для оброблення рук дітей.

Про підтримку активістів заявив у прямому включенні з мітингу і очільник міського департаменту освіти Сергій Воронов.

"Міська влада поділяє їхнє прагнення, щоб усі діти у вересні повернулись за шкільні парти. На жаль, це не завжди від нас залежить. Сьогодні можу точно сказати, що ми робимо все можливо, для того, щоб наші школи були готовими прийняти діток у вересні за шкільними партами, – зазначає пан Воронов і додає: поки є проблема з фінансуванням усього необхідного для початку навчального року у вересні. – Ми звертаємось до депутатського корпусу, аби вони виділили кошти на співфінансування, яке ми просимо з квітня на Нову Українську Школу для закупівлі класів для першачків. Крім того, ми зробили збалансовану пропозицію і просимо виділити кошти на антисептики та заходи, направлені на боротьбу з корона вірусом для того, щоб діти були у безпеці".

Раніше сайт vikka.ua повідомляв: понад 11 тисяч черкащан впорались із ЗНО.  

 

 

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут