НовиниЧеркащинаЧеркаські баскетболістки здобули другу перемогу у фіналі ВЮБЛ (ФОТО)

Черкаські баскетболістки здобули другу перемогу у фіналі ВЮБЛ (ФОТО)

-

Команда найменших дівчат баскетбольної школи "Черкаських Мавп" продовжує переможну ходу у фінальному етапі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України, пише прес-служба БК.

У межах другого ігрового дня "Венето-Черкаси-07" зустрічалися із місцевою командою Чернівців. Протягом усіх 40-ка хвилин на майданчику точилася рівна боротьба. Господарки фіналу, команда СЗОШ №22 певний час лідирувала у матчі, втім підопічні Наталії Євтушевської не здавалися до кінця гри.

У заключній чверті гравчині "Венето-Черкаси" не відставали від суперника. Команди почергово виходили вперед. Втім у вирішальні хвилини черкащанки проявили характер і дотиснули суперника. Як підсумок – 51:48. Ще одна надважлива перемога наших дівчат.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Черкаські Мавпи-08" здобули срібло чемпіонату України.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.