додому Новини Черкащина Черкаські баскетболісти у складі збірної здолали Росію на Всесвітній Універсіаді

0

Студентська збірна України у третьому турі групового турніру на 29-й Літній Універсіаді, що триває у Тайбеї, здолала Росію – 72:65. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Перший період матчу у Тайбеї українські студенти вивчали молодих росіян, і в цей час ті змогли закинути їм більше м’ячів. У другій десятихвилинці підопічні Валерія Плеханова доволі швидко надолужили згаяне. На екваторі чверті Україна вийшла вперед і досягла семиочкового відриву, але потім дозволили суперникам знову скоротити відставання до мінімуму. Втім, все одно більш агресивний баскетбол "жовто-синіх" приніс свої плоди. Підопічні Валерія Плєханова набрали у другій чверті вдвічі більше очок за росіян. Відпочивати команди пішли за семиочкової переваги збірної України 33:26.

Заключна чверть стала вирішальною. Розігралися черкащани Кобець і Бояркін. Перевага українців знову зросла до +9 на екваторі. Позитивний баланс українці утримали. 72:65 у підсумку.

Наступним суперником українців буде Литва. Цей поєдинок розпочнеться 24 серпня о 12:30 за київським часом.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські баскетболісти у складі збірної успішно дебютували на Всесвітній Універсіаді.