додому Новини Черкаси Черкаські атлети-паралімпійці встановили два рекорди України

Черкаські атлети-паралімпійці встановили два рекорди України

0
Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і фізичного розвитку відбувся з 19 по 22 лютого у місті Бахмуті.

Для черкаських атлетів – це перші змагання у 2021 році. Спортсмени на чемпіонаті змагались у штовханні ядра.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Так, наші спортсмени показали чудові результати під час виступів та привезли нагороди змагань.

Зокрема, Роман Данилюк виборов золоту медаль та встановив рекорд України. Олександр Дорошенко також посів перше місце та встановив особистий рекорд України.

Окрім цього, Максим Коваль, Наталія Лисенко та Олексій Пушкарь привезли додому срібні нагороди.

Додамо, що всі переможці та призери є кандидатами на участь в Паралімпійських іграх.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський лучник виборов «срібло» чемпіонату України.