Черкаські аптеки відпускають інсулін тільки для дітей

Через недостачу п'яти мільйонів гривень аптеки у Черкасах відпускають інсулін лише для дітей. Про це повідомили в департаменті охорони здоров'я ЧМР, пише "Про Все".

Для понад 2000 інсулінозалежних черкащан потрібно близько 18 мільйонів гривень і зараз не вистачає п'ять мільйонів. Кошти, які були в департаменті, практично використали на 1 вересня. Після виділення коштів із обласного бюджету аптеки на разі відпускають інсулін, але лише для дітей.

Минулого року була аналогічна ситуація. В інших містах України схожа ситуація, приміром у Харкові не вистачає близько 20 млн. і вони не планували виділяти їх з міського бюджету. Позиція міністерства з цього приводу не визначена.

На одного пацієнта в місяць виділяється в середньому 600 тис. грн. Уже надходять звернення від людей, у яких уже не лишилося запасів інсуліну. Для того, щоб виділити гроші на відшкодування аптекам, потрібно прийняти спеціальну програму, за яку проголосує виконком, можливо, завтра на сесійному засіданні.

Єдине зауваження від фінансового відділу − це те, звідки взяти гроші. Ця програма буде пуста, для того, щоб вона працювала потрібно ще знайти кошти.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині прокурор піймався на хабарі.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

 

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут