Черкаські активісти вимагають від міської влади прозорого розподілу бюджету

Громадські активісти Черкас вимагають від міської влади більш прозорої та якісної роботи над бюджетом на 2020 рік. Відповідне звернення передала до міської ради співголова Коаліції "ОГО-Черкаси" Вікторія Феофілова.

Так, коаліція "ОГО – Черкаси" за підтримки організацій, що не є членами об’єднання, звернулася до міської влади з вимогою зробити процес створення бюджету на 2020 рік більш прозорим та якісним, а також забезпечити участь в ньому жителів міста.

Активісти закликають не повторювати помилки попередніх років і зробити бюджетний процес прозорим та зрозумілим для громади.

Зокрема вони вимагають оприлюднити бюджетні запити від департаментів Черкаської міськради на наступний рік, провести попередні обговорення цих запитів спільно з розпорядниками коштів, депутатами міської ради та зацікавленою громадськістю, графік обговорень принаймні за тиждень опублікувати на сайті міськради та в ЗМІ.

Окрім цього, активісти просять при складанні бюджету використовувати реалістичні показники, аби заплановані витрати відповідали реальним надходженням, оприлюднити проект бюджету на сайті міськради та зробити можливим надсилання запитань і пропозицій щодо нього в електронному вигляді.

Також, на думку активістів, необхідно провести громадське обговорення проекту бюджету в зручний день із завчасним, принаймні за тиждень, оголошенням про це, оприлюднити проект ПСЕР на сайті міськради та зробити можливим надсилання запитань і пропозицій щодо неї в електронному вигляді та обов’язково провести громадське обговорення ПСЕР в зручний день із завчасним, принаймні за тиждень, оголошенням про це.

Звернення до міського голови Анатолія Бондаренка та депутатів Черкаської міської ради підписали 14 організацій. Зокрема: організації-члени Коаліції:ГО "Черкаський Правозахисний центр",ГО "Черкаське обласне громадське об’єднання "Життя без бар’єрів"", ГО "Промолодь", ГО "Молода Черкащина", БО "Паритет", МБФ "Небайдужі", Відокремлений підрозділ ГО "Спільнота біженців з Донецька та Сходу України" у м. Черкаси та Черкаській області, ЧОО Комітету виборців України, ГО "Центр соціальних ініціатив та партнерства", Відділення ВБО "Турбота про літніх в Україні" в м. Черкаси, ГО "Місто на Че". Інші організації:ГО "Від "рабів" – до Громадян", ГС "Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК "На варті", ГО "Платформа громадських діалогів", ГО "Нові люди".

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкащина спрямувала до бюджетів майже 9,5 мільярдів гривень податків.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x