Черкаське підприємство хоче запровадити соціальний проєкт для захисту освітян від коронавірусу

Проєкт медичного захисту для працівників черкаських шкіл та дитячих садків планує запровадити у Черкасах корпорація «Група Венето».

Про таке в ефірі телеканалу ВІККА розповів директор підприємства, лідер Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

«Це те, що мала зробити міська влада, але донині нічого не зробила», – зазначив пан Згіблов.

Програма дозволить організувати медичне обслуговування освітян, у яких запідозрять СOVID-19.

«Завдяки цьому проекту ми надамо працівникам шкіл і дитячих садочків медичний супровід. Сюди буде входити постійний зв’язок із медичним працівником, організація запису до лікаря, при потребі виклик швидкої допомоги, за потреби, консультація у приватних чи комунальних лікарнях, проведення тестування на коронавірус та інше», – розповів Олександр Згіблов.

За словами «вільнодемократівця», міська влада з початку епідемії коронавірусу нічого не зробила, щоб захистити освітян. Після того, як 1 вересня запрацювали школи, вчитель, як і медик, опинився у групі ризику. Тому обов’язок кожного роботодавця – захистити свого працівника.

«На корпорації «Група Венето» уже третій рік поспіль працює програма медичного страхування. Кожен працівник підприємства став більш захищеним. Подібну систему захисту ми хочемо запровадити в Черкасах для працівників освітньої галузі», – розповів Олександр Згіблов.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати передали медикам захисні костюми.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут