Черкаське підприємство врятувало жителів двору від аварійної тополі (Фото)

На прохання мешканців ОСББ по вулиці Волкова, 40 черкаське підприємство «Група Венето» зрізало аварійну 45-ти річну тополю.

Про це повідомив у Facebook «вільнодемократівець» Тарас Коломієць.

За його словами, дерево всередині було вже пусте і в будь-який момент могло впасти на дитячий майданчик, який мешканці ОСББ власноруч облаштували декілька років тому.

«З того часу вони просили від міської виконавчої влади допомогти їм у знесенні цієї аварійної тополі. Весь цей час міська влада ігнорувала їх прохання. Наша фракція Партія вільних демократів неодноразово наголошувала на тому, що в міську програму по підтримці ОСББ вкрай необхідно включити пункт по знесенню аварійних дерев, але наші пропозиції так само залишались без уваги. В такій ситуації прийшлося розраховувати тільки на допомогу соціально-відповідальних представників місцевого бізнесу. За моїм зверненням, в цій ситуації на допомогу прийшли працівники та техніка підприємства «Група Венето». Вони за лічені години ліквідували аварійне дерево, яке міська влада відмовилась зносити протягом декількох років», – розповів Коломієць.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати передали медикам захисні костюми.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук