додому Новини Черкаське підприємство безпідставно не платило зарплати

Черкаське підприємство безпідставно не платило зарплати

0

Прокуратура Черкас відкрила кримінальне провадження за фактом безпідставної невиплати працівникам заборгованої заробітної плати в сумі понад 1,7 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

У ході перевірки встановлено, що керівник одного з підприємств міста, маючи кошти на рахунку установи, не виплатив працівникам заборговану зарплату.

За результатом перевірки прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати). Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, протягом цього року за результатами прокурорських перевірок зареєстровано 13 кримінальних проваджень, з них 5 спрямовано до суду. Також розглянуто 63 подання, до відповідальності притягнуто 10 посадових осіб, у тому числі 8 – органів контролю. Працівникам відшкодували 11,8 мільйонів заборгованої заробітної плати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version