Черкаська журналістка розповіла, як вона "виграла автомобіль"

Черкаська журналістка Ірина Хроменко отримала повідомлення про виграш автомобіля. Про це вона написала у Facebook.

"Учора мені прийшла СМСка: ви виграли автомобіль! Телефони вказані, сайт. Сьогодні про неї згадала, дай, думаю, подивлюся, що за сайт такий. Дивлюся: гарненько все, написано багато, картинки з машинками і рубрика така красива в очі кидається АКЦІЯ. Заходжу, читаю… Фрази розчулюють, одна краща за іншу. Але головне – страху відразу наганяють: якщо, мовляв, протягом доби не зателефонуєте, віддамо вашу машину іншому. І так, перші цифри мого телефону там таки є", – йдеться у повідомленні.

Пані Ірина коротко виклала суть шахрайської схеми: "Приходить СМСка з вітанням, як мені прийшла. Ви телефонуєте на вказані номери, з вас для реєстрації вимагають паспортні дані та ідентифікаційний номер. Потім лякають податковою службою, що згідно із законом України подібні виграші оподатковуються в 35%. 34% типу візьме на себе генеральний партнер, а 1% лягає на абонента. Вам дадуть сертифікат із цифрами рахунку, куди і потрібно перекинути 1% від вартості машини з будь-якого терміналу самообслуговування".

Така афера, а особливо юридичні формулювання, дуже потішили пильну журналістку.

"Треба віддати належне, хлопці потрудилися, щоб заробляти на аферах. Якщо цікаво, дивіться самі і не потрапляйте на гачок", – застерігає Ірина Хроменко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині шахраї вишукують своїх жертв за оголошеннями в Інтернеті.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net