додому Новини Черкащина Черкаська художниця відкрила виставку оригінальних картин (ФОТО)

Черкаська художниця відкрила виставку оригінальних картин (ФОТО)

0

У Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація першої персональної виставки самобутньої черкаської художниці Ірини Петрик. Про це пише "Про все".

На виставці було представлено більше 30 картин, виконаних в унікальній техніці фелтинг, яка дозволяє "малювати" вовною. Серед них флористичні натюрморти, портрети, ікони та колоритні сюжетні картини. А ще оздоблений вовняними орнаментами одяг.

Ірина Анатоліївна за фахом не художник, а економіст. Малювати у такий дивний спосіб навчилась цілком самостійно. Просте захоплення у неї з часом трансформувалось у цілком вдячне покликання, яке подобається людям та дарує їм світлі енергії насолоди прекрасним. Такій унікальній "вовняній творчості" передував курйозний випадок.

"Мені попсували одяг у переповненому тролейбусі, — згадує художниця. — І я звернулась до своєї доброї знайомої, яка займається декоруванням одягу, по допомогу. Вона вигадала для мого порваного пальта чудову вовняну аплікацію. Розглядаючи свій оновлений одяг, я настільки надихнулась результатом, що одразу подумала: а чому б не спробувати робити у такий самий спосіб картини самій?".

Першою "пробою пера" став маленький натюрморт з фіалками. Далі художниця ускладнювала собі завдання. Так з’явились на світ її "Українська мадонна", портрет Кобзаря, сюжетні полотна "Січовий гопак" та ціла серія, присвячена високій емоції, народженій у танці.

Кожне полотно − кілька місяців кропіткої роботи. До того ж, попередньо пані Ірина ще певний час виношує саму ідею нової роботи. І вже тоді, як все складеться до купи − і задум, і сюжет, і всі найдрібніші нюанси з підбору кольорової гами, і головне емоційний стан майстра, вже тоді починається дивовижний процес матеріалізації намріяного.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у черкаському музеї презентували персональну виставку родини зі Львова.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version