Черкаська ТВК таємно засідала напередодні сесії

У суботу, 15 грудня, в стінах Черкаської міськради збиралась місцева виборча комісія. Про подію у Facebook повідомив черкаський журналіст Вадим Комаров. Однак, як вдалось з’ясувати журналістам vikka.ua, не всі члени ТВК знали про проведення зборів. 

Вже відомо, що запрошення на засідання не отримували члени територіальної виборчої комісії від БПП "Солідарність" та Радикальної партії Ляшка.

Наразі ніяких подробиць засідання не повідомляється, однак Комаров цитує свого інсайдера: ТВК прийняла важливе для міста рішення. Журналіст припускає: ймовірно, ТВК скасувала свої попередні рішення про відкликання п’яти депутатів міськради та про оголошення прізвищ їх наступників на найближчій сесії (якщо лише та збере кворум).

Якщо ці припущення вірні, то найближчого понеділка вже нічого не заважатиме міському голові Анатолію Бондаренку та промерським депутатським фракціям з’явитись на пленарне засідання, призначене на понеділок, 17 грудня. Адже своєї більшості мер не втратить.

Однак активіст Сергій Кузляєв пояснює: яке б рішення не прийняла ТВК на таємних зборах, нині діє рішення суду. Те забороняє п’ятірці відклик антів брати участь у сесійних засіданнях.

Як повідомляв сайт vikka.ua, мер Бондаренко та депутати міськради знову не зібрались на пленарку.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net