Черкаська ТЕЦ звернулася до місцевих ОСББ та ЖБК

Черкаська ТЕЦ проінформувала, що підготувала підприємство і мережі до роботу на зимовий період. Про це вони сповістили на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«Проте, для своєчасного увімкнення опалення, окрім підготовки станційного енергетичного устаткування та зовнішніх теплових мереж, ретельної підготовки потребують також і внутрішньобудинкові системи», – зазначили в ТЕЦ.

На сьогодні всі садочки, школи і лікувальні заклади, які перебувають у зоні теплопостачання Черкаської ТЕЦ, повністю готові до початку опалювального сезону. Є певні проблеми із житловим фондом, особливо будинками, які перебувають на утриманні ОСБ та ЖБК.

Адміністрація підприємства звертається до споживачів теплової енергії та балансоутримувачів будинків (ОСББ, ЖБК) задля вчасного включення опалення необхідно терміново завершити заходи з підготовки технічного стану внутрішньобудинкової мережі та отримати акт готовності до опалювального сезону.

 

«Відповідно до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, балансоутримувач чи інша організація, що здійснює управління житловим фондом, зобов’язана здійснити підготовку будинків до опалювального сезону та отримати акт готовності», – зазначають у Черкаській ТЕЦ

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net