Черкаська ТЕЦ заявляє, що готова продовжити опалювальний сезон

“Черкаська ТЕЦ” заявила, що готова продовжити опалювальний сезон у Черкасах допоки не підвищиться середньодобова температура. Відповідний лист ТЕЦ направила в мерію Черкас та Черкаській обласній військовій адміністрації. 

Нагадаємо, що за рішенням черкаської міської влади опалювальний сезон у Черкасах має завершитися 1 квітня.

“Водночас, враховуючи поточні прогнози погоди, в першій декаді квітня очікується значне похолодання і середня добова температури зовнішнього повітря складатиме від +3 до +6°С, тому відключення опалення не дозволить витримати санітарні норми по температурі в будівлях мешканців міста Черкаси”, – зазначається у повідомленні Черкаської ТЕЦ.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське Хімволокно» завжди було та залишається, у цей складний для країни час, надійним постачальником тепла і гарячої води для своїх споживачів.

ПРАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ) забезпечує тепловою енергією 2/3 міста Черкаси та усвідомлює свою відповідальність перед споживачами.

Сьогодні підприємство готове продовжити опалювальний сезон до підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря. З таким рішенням у листі підприємство звернулося до виконавчого комітету Черкаської міської ради та Черкаської обласної військової адміністрації.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net