Черкаська ТЕЦ у цілях безпеки перейшла на інший вид палива (ВІДЕО)

Черкаська ТЕЦ із початку військових дій вимушена була перейти із вугілля на газ. Про це в програмі «Актуальна розмова», що виходить на телеканалі «ВІККА», розповів керівник підприємства Олексій Біда.

«Починаючи з кінця лютого, згідно з розпорядження голови Черкаської ОДА, наше підприємство було переведено на газ. Річ у тім, що з початком бойових дій ускладнилася поставка вугілля на наше підприємство, виросла і ціна на нього. І незважаючи на все це, підприємство збільшує свої вугільні запаси», – розповів Олексій Біда.

Поки є можливість Черкаська ТЕЦ використовує газ, хоча він є нетиповим видом палива для підприємства. У випадку пошкодження газопроводу (як це було в Сумах, Чернігові, Харкові), ТЕЦ зможе перейти на вугілля. Нині запаси вугілля слугують як резерв.

«Було прийнято рішення працювати на газу. Це збитково для підприємства, але ми пішли на такий крок. Ми змушені приймати рішення, які економічно не вигідні для підприємства, але таким чином, ми забезпечимо проходження опалювального сезону для мешканців нашого міста», – розповів Олексій Біда.

Окрім того, Черкаська ТЕЦ взяла на себе навантаження деяких котелень ЧТКЕ, які були відключені в цілях безпеки.

Дивіться більше на відео

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net