Черкаська ТЕЦ протягом дня відновить постачання гарячої води

9 травня Черкаська ТЕЦ відновлює генерацію теплової та електричної енергії. Постачання гарячої води до будинків споживачів відновлять протягом доби. Про це інформує пресслужба ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

вода тепло водопостачання
5.ua

Нині фахівці налагоджують роботу устаткування станції після проведеного ремонту та відновлюють температурні параметри теплоносія.

Оскільки система централізованого теплопостачання має велику протяжність, гаряча вода буде з’являтися у будинках містян поступово.

Нагадаємо, що зупинка діяльності теплоелектроцентралі була через необхідність проведення в міжопалювальний період ремонтних робіт на основному енергообладнанні підприємства, які не можна провести на працюючому обладнанні.

За період призупинення роботи ТЕЦ було виконано значний обсяг робіт на основному й допоміжному устаткуванні, зокрема: усунуто дефекти на обладнанні системи гідрозоловидалення, проведено ремонт котла №5, відновлювальні роботи на турбогенераторі №4 та на обладнанні паливо-транспортного цеху тощо. Також виконано гідравлічні випробування внутрішньостанційних трубопроводів прямої та зворотної мережної води.

Виконання запланованої ремонтної кампанії дозволить забезпечити Черкаській ТЕЦ надійне та безперебійне теплопостачання до наших домівок впродовж наступного опалювального періоду 2023-2024 років.

 

Читайте також:

Фахівці Київської міської клінічної лікарні №17 врятували 25-річну Ірину з Умані. Під час ракетної атаки по місту 28 квітня, коли терористи влучили в багатоповерхівку, вона дістала важке поранення головного мозку.

 

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net