Черкаська ТЕЦ: передати показники можна через TELEGRAM-BOT

З 18 жовтня Черкаська ТЕЦ впровадила чат-бот у мобільному додатку Telegram. Тепер передати показники лічильників буде зручніше і швидше, інформує ТЕЦ на своїй сторінці в мережі Фейсбук

«За допомогою Тelegram-Bot споживачі зможуть своєчасно та коректно, з 20-го до 30 (31) числа щомісяця, здійснювати передачу показників квартирних (індивідуальних) приладів обліку теплової енергії та гарячої води до виконавця послуг», – зазначають у Черкаській ТЕЦ

Для початку роботи в Тelegram-Bot необхідно:

Встановити додаток Telegram на телефон.

У пошуковому рядку в месенджері Тelegram набрати текст:

-Черкаська ТЕЦ_ПОКАЗНИКИ або перейти за наступним посиланням: https://t.me/CherkasyTecPokaznikiBot , після чого ви потрапите безпосередньо в чат-бот.

Щоб розпочати користуватися Telegram-Bot варто натиснути на Start/.

За допомогою чат-боту Ви можете передати показання квартирних лічильників гарячої води та/або тепла по одному або декільком особовим рахункам.

Звертаємо Вашу увагу, що з 18 жовтня 2022 року в месенджері Telegram за номером +38 (050)-490-81-02 прийом показників не здійснюється! До того ж нагадуємо, що мобільний додаток Viber для передачі показників відключений. Усі показники лічильників, що передані споживачами до 18 жовтня буде враховано.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net