додому Новини Спорт Черкаська спортсменка перемогла на найпрестижніших змаганнях з фітнесу та бодібілдингу у світі...

Черкаська спортсменка перемогла на найпрестижніших змаганнях з фітнесу та бодібілдингу у світі (ФОТО)

0

31-річна Оксана Оробець з Черкас перемогла на турнірі Arnold Classic Africa IFBB Elite Pro – найпрестижніших змаганнях з фітнесу та бодібілдингу в світі, які проходили в Йоганнесбурзі, пишуть "Факти".

Українська спортсменка не залишила шансів своїм конкуренткам, продемонструвавши ідеальну фігуру і чудову фізичну форму.

Зазначимо, в листопаді 2018-го Оробець стала чемпіонкою світу на змаганнях, які вперше проводилися серед професіоналів Elite IFBB в жіночих категоріях із загальним призовим фондом 100 000 доларів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, атлети Черкащини розповіли про старт спортивного сезону-2019.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.