додому Новини Черкащина Черкаська самбістка виборола "срібло" молодіжного чемпіонату світу

Черкаська самбістка виборола "срібло" молодіжного чемпіонату світу

0

Владислава Торопцева стала срібною призеркою молодіжного Чемпіонату світу з боротьби самбо. Про це повідомляє пресслужба Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкащини.

Так, з 11 до 14 жовтня в місті Ташкент (Республіка Узбекистан) відбувався молодіжний Чемпіонат світу зі спортивного та бойового самбо 2019 року. Участь у змаганнях взяли близько 300 спортсменів із 44 країн світу, які виборювали звання чемпіонів у 40 вагових категоріях, серед них і майстер спорту України з самбо, кандидат у майстри спорту з дзюдо Владислава Торопцева.

У перший день змагань в особистому заліку у ваговій категорії 68 кг Владислава здобула срібну нагороду.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани перемогли на чемпіонаті України з судномодельного спорту.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!