Черкаська прокуратура повернула землю на березі Дніпра

Прокуратура Черкаської області через суд домоглася повернення до власності Будищанської громади 1 га землі берегової смуги. Фізична особа, якій ще 8 років тому, віддали землю під ведення сільського господарства, має передати її громаді, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Мова йде про ділянку, яка частково розміщена в природо-заповідному фонді ландшафтому заказнику «Рогозинські острови». Цей заказник розташований у верхній частині Кременчуцького водосховища.

У 2014 році Держгеокадастр передав фізичній особі 1 га землі берегової смуги, мовляв, для ведення сільського господарства. Із цим рішенням не погодилася прокуратура, яка через суд намагалася повернути ділянку у власність громади.

Тим часом фізична особа спробувала розбити цю ділянку на дві частини: по 0,3 та 0,7 га. У 2020 році їй це вдалося зробити через державного реєстратора, проте прокуратура оскаржила такі дії в суді.

Рішенням апеляційного суду позов прокуратури задоволено в повному обсязі та постановою Верховного суду залишено в силі.

Як звітують у Черкаській обласній прокуратурі, наразі право на земельну ділянку площею 0,3 га скасовано. По ділянці в 0,7 га прокуратура вживає усіх заходів, щоб було виконано рішення судових інстанцій.

Читайте також на сайті vikka.ua
Через підняття рівня Кременчуцького водосховища в зону підтоплення потрапили дві насосні станції: в селі Тіньки, Чигиринського району, та в селі Васютинці, що на Золотоніщині.

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net