Черкаська прокуратура оскаржує процедуру закупівлі новорічної ялинки та інсталяцій

Черкаська місцева прокуратура звернулася до господарського суду області з позовом про визнання недійсними результатів відкритих торгів і укладеного договору закупівлі штучної новорічної ялинки та новорічних інсталяцій на загальну суму 2,3 млн грн.

Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

У ході вивчення процедури публічної закупівлі для Черкас новорічної ялинки, яку торік міською владою було взято в оренду в одеського ТОВ, а цього року вирішено придбати за 2,3 млн грн, прокурорами встановлено, що пропозиція переможця відкритих торгів, проведених 12 лютого 2020 року , не повною мірою відповідала вимогам тендерної документації.

Зокрема, якість окремих комплектуючих споруд не була підтверджена належними сертифікатами, окремі з них не відповідали встановленим вимогам в частині кольору та інших технічних параметрів. Не зважаючи на вказані порушення, 2 квітня департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклав відповідний договір поставки.

Варто зазначити, що порушення вимог Закону України "Про публічні закупівлі" підтверджені управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за результатами моніторингу вказаної закупівлі, проведеного за дорученням органів прокуратури.

На цей час відкрито провадження, триває судовий розгляд.

Раніше сайт vikka.ua повідомляв про ялинкову епопею в Черкасах.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут