У місті Черкаси правоохоронці затримали чоловіка, який пограбував на вулиці жінку. Зловмиснику повідомили про підозру. Правопорушнику загрожує до десяти років позбавлення волі. Повідомляє Поліція Черкаської області.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/12/02124534/%D0%9C%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD.jpg)
5 січня близько 18 години до районного управління поліції надійшло повідомлення від 62-річної місцевої мешканки про те, що її на вулиці пограбував невідомий чоловік. Він підбіг позаду, вихопив з кишені мобільний телефон та втік.
Поліцейські відшукали та затримали зловмисника. Ним виявився 35-річний місцевий чоловік. У скоєному він зізнався.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Фігуранту повідомили про підозру, йому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Йому загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі. Слідство триває.
Читайте також: