додому Новини Черкаська ОДА в очікуванні коштів з Кабміну на ремонт драмтеатру

Черкаська ОДА в очікуванні коштів з Кабміну на ремонт драмтеатру

0

Про це повідомляє заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль. Він пояснює, що обласна адміністрація ще 31 липня спрямувала обґрунтоване звернення до КМУ і ряду Міністерств, зокрема Міністерству економічного розвитку, Міністерству фінансів України, стосовно виділення коштів на ліквідацію надзвичайних ситуацій в  Черкаському музично-драматичному театрі, в розмірі 18 млн грн. Потім, шляхом проведення додаткових експертиз, ця сума була змінена на 16 млн 446 тис. грн. На це є відповідні доручення віце-прем’єр-міністрів України В’ячеслава Кириленка та Геннадія Зубка окремим міністерствам.

– Із того часу почався процес погодження проекту розпорядження КМУ, що затягнувся аж на 4 місяці, – коментує Віталій Володимирович. – І лише 26 листопада остаточний текст  проекту був направлений на розгляд КМУ. Відповідно нині  цей проект, яким  передбачено виділення необхідної суми з Резервного фонду державного бюджету, знаходиться в КМУ на вичитці та ще не був винесений на засідання. Сподіваємося, що на найближчому засіданні цей проект розпорядження буде розглянуто й область врешті отримає підтримку з держави.

Стосовно ж питання про відсторонення Володимира Осіпова з посади керівника драматичного театру, то зараз ситуація перейшла в суто юридичну площину, каже Віталій Володимирович: "Очевидно, що коли управління культури приймало таке рішення, то мало на це підстави. Тим більше за результатами протоколу засідання обласної комісії з ТЕБ та НС, Володимир Осіпов не виконав його завдання за місяць до тієї події, що сталася".

За словами ж заступника начальника управління культури ОДА Миколи Сухового, управління подало апеляцію на рішення суду першої інстанції стосовно неправомірного відсторонення В. Осіпова від займаної посади. "Адже, згідно з Цивільним кодексом, керівник будь-якої установи – відповідальний зокрема й за організацію заходів із безпеки та цивільного захисту на своєму підприємстві", – наголошує Микола Олександрович.

Довідково: з обласного бюджету виділено 995 тис. грн., які використано на демонтаж пошкоджених конструкцій та прибирання внутрішньої території театру від наслідків пожежі.

Як повідомляла vikka.ua, будівля черкаського театру зустріла зиму без даху.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version