Черкаська обласна спілка письменників відзначає 50-річчя

50 років тому була утворена Черкаська обласна письменницька організація. Наразі до спілки входить 47 письменників. Про це повідомляють у Черкаській міській раді. 

Як зазначив голова спілки Володимир Поліщук, черкаські письменники завжди були на вістрі подій, які переживає Україна.

«Багато талановитих, обдарованих поетів, прозаїків, критиків, перекладачів, публіцистів було і є в нашій письменницькій організації. Кожен зі своїм справді індивідуальним творчим обличчям. Наші письменники продовжують жити життям України. Нещодавно ми уклали збірку-антологію віршів про сучасну війну «Україна вся на блокпостах». На жаль, у зв’язку із воєнним станом немає можливості поки що її видрукувати, хоча ми хотіли б розповсюдити її і на фронті, адже вона містить дуже яскраві літературні твори», – зазначив Володимир Поліщук.

Від імені Черкаської територіальної громади спілчан привітав міський голова Анатолій Бондаренко.

«Сьогодні українське слово має особливо велику вагу. Тож прошу вас не зупинятися і нести це українське слово і українську думку у суспільство. Сьогодні ми утверджуємо свою національну ідентичність у боротьбі із підступним ворогом, в якому немає нічого людського. І перед нашим поколінням стоїть нелегке завдання – ми маємо поставити крапку у цій одвічній боротьбі нашого народу. Впевнений, що цю крапку ми поставимо нашою перемогою. І поки наші захисники відвойовують для нас мирне небо, ви, письменники, ведете свою власну битву на культурному фронті», – зауважив Анатолій Васильович.

Він вручив міські відзнаки членам Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України. Голову спілки Володимира Поліщука нагородив медаллю «За сумлінну працю» за активну державницьку позицію, популяризацію української мови та літератури, багаторічну плідну творчу працю, збагачення культурно-духовного простору міста.

Грамотами виконавчого комітету відзначив черкаських письменниць, твори яких добре відомі в Україні: Наталію Горішну, поетесу, перекладачку, авторку 20 книг, лауреатку низки літературних премій, та Наталію Лапіну, прозаїкиню, лауреатку і дипломантку низки літературних конкурсів.

Читайте також:

Комітет Черкаської міської ради та Благодійна організація Парафіяльний Благодійний фонд підписали Меморандум про співпрацю.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net