Черкаська міськрада віддала під забудову більше 2 гектарів землі в центрі міста

Черкаська міська рада передала в оренду на 49 років чотири земельні ділянки у центрі міста загальною площею більше 2 гектарів. Землю отримало підприємство, яке було створене всього рік тому.

Відповідні рішення були ухвалені 9 лютого під час земельної сесії міської ради, пише 18000.

Не підтримали їх депутати Любов Майборода («За майбутнє»), фракція «Голос» (у повному складі), Василь Мойсієнко і Оксана Мелікова («Слуга народу»).

Варто зазначити, що всі земельні ділянки у порядку денному значаться під однією адресою – Байди Вишневецького, 70. Їхня загальна площа – 2,34 га.

Згідно з проектами рішень, на цих ділянках розміщені споруди, що перебувають у «стадії руйнування».

Земля перебувала у користуванні комунального підприємства «Черкасиінвестбу». Її передали без зміни цільового призначення – під будівництво та обслуговування багатоквартирного будинку.

У проектах рішень вказано, що частина цих земель перебуває у охоронній зоні навколо інженерних комунікацій.

Товариство «Єврокомфорт Актив», яке отримало земельні ділянки, зареєстроване у Черкасах у січні минулого року. Всі чотири заяви на отримання землі були подані компанією ще у червні 2020-го року, тобто через півроку після появи. А права власності на ділянки зареєстровані за період часу з 10-ї до 12-ї години 13 березня минулого року.

Власник та керівник товариства – Олексій Шпак.

Згідно з даними ЄДР, свого часу одним з бенефіціарів товариства був Володимир Зозуля – бізнесмен, якого пов’язують з готелем «Апельсин». На сьогодні в числі засновників фірми його немає.

Також Олексій Шпак є засновником та керівником ТОВ «Тайрс», яке займається автозапчастинами. Разом з ним в числі засновників – Анна Труба, що є дружиною Артема Труби. Труба свого часу був заступником начальника УЗЕ, а зараз після його ліквідації є заступником начальника управління стратегічних розслідувань.

Анна та Артем Труба

Окрім того, Анна Труба є родичкою Ірини Труби, що є дружиною Анатолія Коверського. Коверський – начальник міськрайонного управління Держгеокадастру у Черкаському районі. Він був депутатом обласної ради від БПП та затримувався разом із ще одним депутатом на хабарі у 10 тисяч доларів у 2019 році.

Затримання А. Коверського
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут