НовиниЧеркасиЧеркаська команда вийшла в ¼ Кубку України

Черкаська команда вийшла в ¼ Кубку України

-

Весь матч «Черкаські  Мавпи-Дніпро» намагались наздогнати свого супротивника, але при цьому підопічні Артема Сліпенчука не відпускали далеко суперника – максимально Кривбас вигравав +9 в третій чверті. Розповідає сайт «Черкаських Мавп».

Один раз в третій чверті підопічним Артема Сліпенчука вдалось вирватись вперед, та не вдалось закріпитись.  Потому лідерство знов повернули собі кривбасівці.

Однак в останній десятихвилинці помаранчевочорним вдається зробити вольовий ривок 10:0 і повести +6 за 1:42 до кінця гри. За хвилину після цього рахунок знову став рівним – 75:75, але в кінцівці Черкаські Мавпи  довели відривок до кінця з перевагою +5 очок.

У  Мавп найрезультативнішим став Кирило Марченко з 23 очками (реалізував 6 з 10 триочкових).

«Черкаські  Мавпи-Дніпро» здобули перемогу з рахунком 80:75. А отже завтра, третього березня, на них очікує виступ у чвертьфіналі Кубку України. На Мавпи очікує протистояння господарям майданчику БК «Дніпро», які здобули впечнену перемогу у матчі  1/8 проти «БІПА-Одеса».

Поєдинок розпочнеться сьогодні о 18:00, трансляцію можна буде переглянути на каналі XSPORT  та YouTube ФБУ.