Черкаська горе-матір не відвідує своїх дітей і відмовляється проходити реабілітацію (ФОТО)

21-річна черкащанка, у якої місяць тому забрали двох синів, не згодилася на реабілітацію в центрі соціальних служб та не навідує своїх дітей. Про це повідомляє видання 18000.

Начальниця служби у справах дітей Черкаської міської ради Світлана Шишлюк розповідає, що мама проблемна.

"Вона нічого не хоче, нікуди не хоче йти, ні з ким спілкуватися. Ні до нас не з’являлася на запрошення, ні в центр соціальних служб для роботи із психологом та інші спеціалісти. Вона не захотіла підписувати договір про співпрацю, – коментує Світлана Шишлюк. – Ми були на суботнику і бачили її з пляшкою пива та непевною компанією. Тому схоже на те, що мама не спішить забирати своїх дітей".

Зараз менший хлопчик перебуває в обласному Будинку дитини, старший – в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей "Теплий дім".

"Менший хлопчик пройшов обстеження. Діти почувають себе нормально. Мама до однорічного хлопчика напевно лише один раз навідалася, коли він був ще у лікарні. До 4-річного ще спочатку теж була кілька разів у реабілітаційному центрі. Більше не ходить", – розповідає Світлана Шишлюк.

Служба у справах дітей планує здійснити ще один візит до черкащанки додому. Якщо жінка впустить, спробують вкотре налагодити діалог із нею та попрацювати над реабілітацією.

"Поки ситуація не оптимістична", – додає начальниця служби.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах патрульні виявили неблагополучну родину, у якій проживають двоє малих дітей.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук